sobota 19. září 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Děkan Jan Picek dnes převzal jmenovací dekret pro druhé funkční období

Děkan Jan Picek dnes převzal jmenovací dekret pro druhé funkční období

IMG_2642.JPG

Profesor Picek povede Fakultu přírodovědně-humanitní a pedagogickou TUL do konce roku 2023. Rektor Miroslav Brzezina ho jmenoval dnes na slavnostním zasedání fakultního senátu.

„To, jak dobře si fakulta vede, je zásluhou celého týmu lidí, který na ní pracuje. Děkuji za důvěru a těším se na další spolupráci,“ řekl po svém jmenování Jan Picek.

Jan Picek je současným děkanem fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické (FP) a byl také jediným kandidátem na děkana pro další funkční období. Při volbě v polovině letošního listopadu mu dalo svůj hlas všech jedenáct volících fakultních senátorů.

Své vize a plány představil Jan Picek akademické obci v listopadu tohoto roku. Psali jsme o tom zde.

„Staronového“ děkana budou mít i nadále také na fakultě mechatroniky, informatiky a mezioborových studií. Zdeňka Plívu tu pro druhé volební období jmenoval rektor Miroslav Brzezina v pondělí 16. prosince.

Profesoři Plíva i Picek povedou své fakulty do konce roku 2023.

Členové fakultního senátu, vedoucí kateder FP a další hosté slavnostního zasedání senátu dnes zároveň popřáli profesoru Pickovi (*1965) k jeho narozeninám.

-red-

28.02. 2020

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!