středa 12. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Přihlášky ke studiu posílejte do 31. března

Přihlášky ke studiu posílejte do 31. března

uchazeci-01.jpg

Už jen pár dní se můžete hlásit ke studiu na fakultě textilní, ekonomické fakultě, do bakalářského studia na fakultě strojní a fakultě mechatroniky a do navazujícího studia na fakultě umění a architektury.

Na ekonomické fakultě v příštím akademickém roce otevřou nové mezinárodní studium International Management. Jedná se o navazující magisterský studijní program, na kterém se bude ekonomická fakulta podílet s TU Dresden.

„Studenti budou studovat souběžně v Liberci a v Žitavě, kde má TU Dresden svoje pracoviště,“ říká děkan Miroslav Žižka. „Program je zaměřen na management v mezinárodním prostředí a je to double degree studium. To znamená, že absolvent obdrží kromě inženýrského diplomu z TUL také diplom Master of Science z TU Dresden,“ dodává profesor Žižka.

Do studijního programu International Management si můžete podávat přihlášky do úterý 31. března. Stejné datum pro podání přihlášek platí také pro všechny studijní programy na fakultě textilní (vyjma návrhářství) a pro bakalářské studijní programy na fakultě strojní a fakultě mechatroniky, informatiky a mezioborových studií. Do konce března se také můžete hlásit do navazujícího studia na fakultě umění a architektury.

I tam chystají novinky, zatím se čeká na vyřízení všech akreditačních náležitostí.

Zmíněný termín se většinou týká 1. kola přijímacího řízení a je možné si podat přihlášku také do 2. kola, které mívá deadline pro přihlášky v letních měsících.

U řady studijních programů je na přihlášku ještě čas

Na fakultu přírodovědně-humanitní a pedagogickou a do navazujícího studia na fakultě mechatroniky můžete podávat přihlášku do 30. dubna 2020.

Na fakultě strojní bude možné se do navazujících studijních programů hlásit až do 31. července. V tomto typu studia přichystala fakulta hned několik nových programů: konstrukce strojů a zařízení, aplikovaná mechanika, materiály a technologie a program inovační a průmyslové inženýrství.

Ještě vám je na stránkách T-UNI přiblížíme.

Také pátý navazující studijní program fakulty strojní technologie plastů a kompozitů je stále novinkou otevřenou začátkem tohoto akademického roku. Studium, které se zabývá plasty a kompozity v tak komplexním záběru, si jinde v republice zapsat nemůžete. Více čtěte zde.

Fakulta zdravotnických studií vyhlásila jako poslední termín pro podávání přihlášek ke studiu v prvním kole 25. květen. O novince na této fakultě, bakalářském programu radiologická asistence, jsme již na T-UNI psali zde.

Přehled nabízených studijních programů za celou Technickou univerzitu v Liberci najdete zde.

-pir-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání