pátek 30. říjen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Nový akademický senát se sejde poprvé v úterý 22. září v 10.00 hodin

Nový akademický senát se sejde poprvé v úterý 22. září v 10.00 hodin

Na své ustavující schůzi budou členové akademického senátu volit svého předsedu a místopředsedy.

Obsazení Akademického senátu TUL se mění každé tři roky, jak dopadly poslední volby a kdo bude tedy od příštího úterý zasedat v univerzitním senátu, se dočtete zde. Ustavující zasedání AS TUL začíná v úterý 22. září v 10.00 hodin v zasedací místnosti v suterénu budovy IC.

Zasedání akademického senátu jsou veřejná, přijďte všichni, kdo máte zájem sledovat dění na naší univerzitě.

-red-

24.09. 2020

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!