Nový akademický senát se sejde poprvé v úterý 22. září v 10.00 hodin

Na své ustavující schůzi budou členové akademického senátu volit svého předsedu a místopředsedy.

Obsazení Akademického senátu TUL se mění každé tři roky, jak dopadly poslední volby a kdo bude tedy od příštího úterý zasedat v univerzitním senátu, se dočtete zde. Ustavující zasedání AS TUL začíná v úterý 22. září v 10.00 hodin v zasedací místnosti v suterénu budovy IC.

Zasedání akademického senátu jsou veřejná, přijďte všichni, kdo máte zájem sledovat dění na naší univerzitě.

-red-