Ediční středisko TUL epidemie nezabrzdila a stále zlepšuje služby

P0006214-2.jpg
Ediční středisko TUL nemá o práci nouzi ani v době epidemických opatření. Foto: Adam Pluhař, TUL

Navzdory proticovidovým opatřením Ediční středisko TUL dál tiskne závěrečné práce, vizitky, projektové dokumentace i plakáty, skenuje či laminuje. Navíc zavádí nové služby a chystá se rozšířit možnosti plateb nebo objednávek.

Ediční středisko změnilo od nového roku provozovatele a z Vysokoškolského podniku Liberec přešlo pod Univerzitní knihovnu TUL, nabízených služeb se to ale nijak nedotklo. Provozovna zůstává také na stejném místě. Zákazníci ji najdou v suterénu budovy H – vstupuje se do ní ze strany parkoviště. „Služby jsou stejné, lépe řečeno se je snažíme vylepšovat. V nejbližší době budeme například instalovat nový pokladní systém, který nám umožní přijímat i bezhotovostní platby. Platit kartou zatím nebylo možné,“ říká ředitelka knihovny Jitka Vencláková.

„Postupně rozšiřujeme i nabídku. Dříve ediční středisko nemohlo zhotovovat vazby závěrečných prací pro studenty fakulty zdravotnických studií – fakulta totiž požadovala potištěný i hřbet. Teď už jsme získali potřebné vybavení. Chystáme také možnost online objednávek prostřednictvím webového formuláře. Na poptávky se snažíme pružně reagovat,“ dodává ředitelka Vencláková.

Univerzitní ediční středisko patří k nejlevnějším provozovnám svého druhu v Liberci. Ať již jde o ceny svázání závěrečných prací či tisku velkoformátových projektových výkresů. „I když to zní možná překvapivě, koronavirová epidemie nám zakázky neubrala. Stále se tisknou skripta, nejrůznější materiály, studenti si nechávají svazovat bakalářské nebo diplomové práce. Chodí i projektanti. Neomezovali jsme ani provoz. Zákazníci se k nám stále dostanou, jen s nezbytným respirátorem,“ zdůrazňuje Jitka Vencláková.

Zákazníci si mohou prostřednictvím univerzitního edičního střediska objednat také tisky vlastních kalendářů nebo nejrůznějších dárkových předmětů od fotopuzzle po pexesa s vlastními motivy.

Ediční středisko má otevřeno od pondělí do pátku od 7.00 do 15.00 hodin. Telefon: +420 48 535 22 33, e-mail: edicni@tul.cz

- ad -

 

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Další články v rubrice

IMG_0274 - kopie - kopie.JPG

Novoroční zdravice rektora Miroslava Brzeziny

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky, milí studenti, novoroční přípitek by se měl nést v optimistickém duchu. Přiznám se, těžko se mi hledá takové rozpoložení, protože to, co celý svět prožívá, růžové není, a bohužel to není jen...

1. 1. 2022 | Univerzita | 479

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

correct-2.jpg

Jedinečný displej absolventa TUL boduje ve světě. »Vidí« lépe

Firma CREAL absolventa TUL Tomáše Sluky je čtvrtým nejlepším startupem Švýcarska. Úspěch má díky vývoji jedinečného displeje pro zařízení s rozšířenou realitou, v němž může oko zaostřovat jako v reálném světě. Nový displej dává rozšířené realitě...

4. 1. 2022 | Lidé | 653