Pořádali jsme další HR point

Setkání personalistů – HR point – je už tradiční akcí pořádanou CzechInvestem za partnerské podpory naší univerzity. Setkání, které se konalo v úterý 16. května na naší půdě, se zúčastnily tři desítky personalistů a dalších specialistů v oboru.

Šestý HR point, který Technická univerzita v Liberci hostila, měl téma Nábor jako marketingová kampaň. Na setkání přijeli personalisté z firem v regionu i pracovních agentur. Své zastoupení měly: Monroe Czechia, Mega, KSM Castings CZ, Magna Exteriors, Kovošrot Group, Grafton Recruitment, Krajské ředitelství Libereckého kraje, také odborníci z řad naší univerzity a další. Zástupci těchto společností se zabývali také tématy vytváření dětských skupin při firmách a činností Paktu zaměstnanosti Libereckého kraje.

„Novinkou byl workshop, ve kterém týmy formulovaly, prezentovaly a diskutovaly požadavky a způsob oslovení potenciálních zaměstnanců,“ říká Pavel Němeček, prorektor Technické univerzity v Liberci, který HR point na naší univerzitě zaštiťuje. Personalisty dále seznámil o aktuální situaci v oblasti absolventů a podal jim informace o možnostech projektu Systémová podpora spolupráce zaměstnavatelů a vysokých škol v oblasti odborných studentských praxí.

Setkání se neslo v duchu uvolněné atmosféry a přátelské debaty. Vyplynulo z ní mimo jiné, že firmy jsou dlouhodobě s absolventy naší univerzity spokojeny.

Další HR point se na naší univerzitě uskuteční letos na podzim.

-pir-

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Další články v rubrice

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

IMG_4435-3.jpg

Doktorand TUL bude zastupovat milion mladých evropských vědců

Doktorand a výzkumník Technické univerzity v Liberci Ondřej Havelka se stal jedním ze dvou českých zástupců v evropské radě Eurodoc. Ta zastupuje přes milion mladých vědeckých pracovníků a doktorandů napříč evropskými státy. Reprezentuje...

20. 6. 2022 | Lidé | 1 335