Univerzitní merch seženete nově na e-shopu

Chcete dát světu najevo, že patříte k TUL a logo univerzity propojit se svým šatníkem? Objednejte si nejnovější kolekci oblečení, ale také batohů, kšiltovek nebo kulichů Technické univerzity v Liberci! Nově to můžete udělat i pohodlně z domova.

Univerzitní merch je nově na e-shopu společnosti Schools United.

Některé modely jsou vyrobeny ve spolupráci se značkou Under Armour. Konkrétní modelové řady se budou v průběhu času měnit v závislosti na doprodávání končících kolekcí a zavádění nových. „Výběr produktů plánujeme podle zájmu postupně rozšiřovat, zvažujeme také varianty v barvách jednotlivých fakult, aby byl výběr co nejpestřejší,“ říká Marta Urbanová, vedoucí Oddělení komunikace a marketingu TUL.

Na e-shopu lze platit kartou a díky spolupráci s kurýrními firmami PPL a Zásilkovna si zákazníci mohou zboží vyzvednout například ve výdejním boxu naproti rektorátu, v Husově ulici nebo v areálu harcovských kolejí. Když vám tričko nebo mikina nebudou napoprvé sedět, můžete vše bez problémů vrátit. Celý proces vrácení nebo reklamace je podrobně popsán na e-shopu.

Pokud si raději oblečení před koupí vyzkoušíte, nejblíž to budete mít do univerzitní prodejny se skripty, která je hned vedle menzy.

- ad -

Další články v rubrice

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

IMG_5907-2.jpg

Významnou pražskou památku už čistí světlo

Oči tisíců turistů se už nemusejí dívat na nevzhledný zelený biofilm vrostlý do zdiva Malostranské mostecké věže Karlova mostu na levém břehu Vltavy. Zdivo prošlo v zasažených místech důkladnou očistou a dál už se bude čistit samo. Díky slunečním...

25. 3. 2024 | Věda a výzkum | 385