čtvrtek 21. leden 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Nekrolog > Zemřel profesor Bakule, bývalý člen katedry financí a účetnictví

Zemřel profesor Bakule, bývalý člen katedry financí a účetnictví

DSCN1256.JPG
Václav Bakule. Zdroj: KVF VŠE v Praze

Muž, který katedře financí a účetnictví Ekonomické fakulty TUL pomohl k odbornému rozvoji jak v pedagogické, tak vědecko-výzkumné činnosti, zemřel 17. března ve věku 90 let.

Na Ekonomické fakultě TUL pracoval prof. Ing. Václav Bakule, DrSc., v letech 1996–2007, kam přešel ze svého předešlého pracoviště na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde působil jako řádný profesor a vedoucí katedry veřejných financí a zastával řadu akademických funkcí. Mimo uvedeného stál u vzniku Komory daňových poradců ČR, byl členem pracovní skupiny Akreditační komise vlády ČR, členem vědeckého grémia Bankovní asociace a. s. Praha a členem vědeckých rad na mnoha vysokých školách.

Svým lidským a noblesním přístupem si získal náklonnost, respekt a trvalou vzpomínku. Pane profesore, děkujeme, že jsme se od Vás mohli učit.

Čest Vaší památce.

kolektiv katedry financí a účetnictví, Ekonomická fakulta TUL

Poslední rozloučení se zesnulým bude v pondělí 25. března 2019 v 10.40 hodin v Malé obřadní síni krematoria v Praze-Strašnicích.

 

24.09. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání