Více jak sto Turků, Francouzů a Řeků u nás stráví příští semestr

Na letní semestr přijelo přes program Erasmus+ 77 nových studentů, přes 40 jich zůstává ze zimního semestru.

Včera měli noví erasmáci na naší škole svůj Welcome Day, potkali se s lidmi ze zahraničního oddělení TUL, s Erasmus+ koordinátory z jednotlivých fakult a nakonec se jich ujali studenti z ESN klubu, kteří pro ně mají přichystaný program nejen pro první dny v Liberci, ale na celý semestr.

Největší zájem mezi erasmáky o Technickou univerzitu v Liberci je tradičně ze strany Turků, Francouzů a Řeků.

Welcome and have a good time in Liberec!

-red-