K 17. listopadu pieta u památníku, koncert Bratří Ebenů zrušen

Na pietní akt u Památníku obětem komunismu a koncert bratří Ebenů v aule zval rektor Technické univerzity v Liberci Zdeněk Kůs. Uctěme společně Den boje za svobodu a demokracii. Bohužel koncert Bratří Ebenů se ze zdravotních důvodů ruší. Bude stanoven náhradní termín, vstupenky zůstávají v platnos

Také letos zvou na pietní akt u Památníku obětem komunismu v Jablonecké ulici společně Technická univerzita v Liberci a Statutární město Liberec, respektive rektor Zdeněk Kůs a primátor Tibor Batthyány.

Pietní akt začíná ve čtvrtek 17. listopadu v 10.00 hodin u památníku v Jablonecké ulici v Liberci. Na místě vystoupí Komorní sbor Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL.

Účastníci jsou poté zváni k pietnímu pochodu proti zapomínání, který skončí u Pomníku obětem okupace 1968 u liberecké radnice.

-red-